Live-Board | ORTAM KALABALIK YER AÇIN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rakı Balık Ayvalık Ortam Kalabalık biz Live-Board`da Toplanırız.

Linksys adsl Modem

RizeLee
    RizeLee
    Co Admin
    Co Admin

Linksys adsl Modem Empty Linksys adsl Modem

Mesaj tarafından RizeLee Perş. Mayıs 20, 2010 12:00 pm

Linksys adsl Modem wi fi özellikli olan ürün incelemesini kendim yaptım.
    daha farklı olarak diğer adsl modemlerden kalite ve güvenilirlik ön planda.

ilk adsl bağlantıları başladığında Sagem markda usb bir adsl modem almıştım hem telekomun acemiliği hem benim acemiliği sonucunda adsl bağlantımda sürekli kopmalar yaşıyordum. Bir dosya indirirken %86 - %95 gibi oranlara gelince rapid den özellikle dosya indirirken adsl kopunca tam bir facia sinir krizleri

eve ikinci bilgisayarı alınca mecburen wifi kullanmak zorunda kaldık aslında iyikide kalmışız kablosuz çok rahatmış. Bekodan almaya gittiğimde katalogta linksys adsl modem gördüm ilkten pek ismini duymadığım bir marka diye tereddüt ettim ancak orda başka seçenek yoktu yanında swicht hediye yazıyordu.
    Kurulumu gayet basit wifi için 2 farklı şifreleme özelliğine sahip Telekomdan kaynaklanan bir sorun olmadıkça internetten düşmeniz nerdeyse imkansız 1 yıldan fazladır kullanmaktayım en fazla 5 defa netten düşmüşümdür.

Çok kaliteli ürün gözünüz kapalı satın alıp kullanabilirsiniz. Destek hattı çok mükemmel her türlü sorununuzda telefonda istediğiniz gibi çözüme ulaşabiliyorsunuz.

ürün özellikleri:

* ADSL2+ Modem, İnternet Paylaşımı Router'ı, 4 Portlu Switch ve Wireless-G Erişim Noktası tek kutuda
    * Yüksek hızlı ADSL2+ Modem, size hızlı, "Her Zaman Açık" bir İnternet bağlantısı sağlar
    * Ev PC'lerinizi ve diğer kablosuz cihazları, dahili Wireless-G Erişim noktasını veya doğrudan 4 portlu Ethernet Switch'ini kullanarak ağ geçidine ve İnternet'e bağlayın
    * Bilgisayarlarınızı, verilerinizi ve ailenizi korumak için Gelişmiş Güvenlik Duvarı, İçerik Filtrelemesi ve Güvenlik özellikleri

Linksys Wireless-G ADSL Home Gateway, İnternet bağlantısı için hepsi-bir-arada bir çözümdür. ADSL Modem işlevi, İnternet'e, telefon hattınızı meşgul etmeden çevirmeli ağdan çok daha hızlı bir bağlantı sağlar.
    Ağınızı kullanmaya başlamak için bilgisayarınızı dahili 4 portlu 10/100 Ethernet Switch'i ile Ağ Geçidinize bağlayın. Dosyaları, yazıcıları, sabit disk alanını ve diğer kaynakları paylaşabilirsiniz. Dört bilgisayarı birbirine bağlayın ya da istediğiniz kadar büyük bir ağ oluşturmak için daha fazla hub ya da switch kullanın. Dahili Wireless-G (802.11g) Erişim Noktası, binanın her yerinden kablolar geçmeden 54 Mbps gibi yüksek hızlarda 32 taneye kadar kablosuz cihazın ağınıza bağlanmasına izin verir. Aynı zamanda 11 Mpbs'de Wireless-B (802.11b) cihazlarıyla da uyumludur. Ağ Geçidinin Router özelliği hepsini bir araya getirir ve tüm ağınızın yüksek hızlı İnternet bağlantısını paylaşmasına olana tanır.
    Verilerinizi ve gizliliğinizi korumak için Wireless-G ADSL Home Gateway'de, İnternet korsanlarını ve saldırganlarını uzak tutan gelişmiş güvenlik duvarı bulunmaktadır. Kablosuz iletimler, güçlü WPA2 veri şifrelemeyle korunabilir. Herhangi bir web tarayıcısını kullanarak çok hızlı biçimde yapılandırma işlemi yapabilirsiniz. Linksys Wireless-G ADSL Home Gateway, ağınızın kalbindeyken, geleceğe bağlanabilirsiniz.

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 9:34 pm