Rakı Balık Ayvalık Ortam Kalabalık biz Live-Board`da Toplanırız.


  Spyware Doctor Antivirüs

  Paylaş
  avatar
  RizeLee
  Co Admin
  Co Admin

  Mesaj Sayısı : 59
  Kayıt tarihi : 20/05/10

  Spyware Doctor Antivirüs

  Mesaj tarafından RizeLee Bir Perş. Mayıs 20, 2010 8:59 am

  Choice Anti-virüs ve Anti-Spyware insanın Editor
  Don't compromise your security with second best! en iyi ikinci ile güvenlik taviz Don't!

  * Anti spyware + antivirus recommended by experts and editors around the world. Anti spyware + antivirus uzman ve dünya çapında editörler tarafından önerilir.
  * Complete AntiVirus and AntiSpyware capabilities in one application. Komple AntiVirus ve AntiSpyware yetenekleri bir uygulama.
  * FREE support for all customers. Tüm müşteriler için ücretsiz destek.
  * Frequent updates ensure that you are always protected. Sık güncellemelerle, her zaman korunmanızı sağlar.
  * Detects, removes and blocks all types of Viruses, Spyware, Adware, Trojans, Worms, Keyloggers and other threats. Tespit eder, temizler ve engeller diğer tehditlere ve her türlü virüs, Spyware, Adware, Trojan, Worms, Keyloggers.
  * Easiest to use with intelligent automatic protection. Kolay akıllı otomatik koruma kullanma.
  * 100% 30-day, Money Back Guarantee. 100% 30-gün Para İade Garantisi.

  Best Spyware and Virus Protection. En iyi Spyware ve Virüs Koruması. Used by Millions World Wide. Milyonlarca Kişi Tarafından Kullanılıyor World Wide.

  Spyware Doctor with AntiVirus has been downloaded over 140 million times with millions more downloads every week. Spyware Doctor, haftanın her indirme milyon indirilen üzerinde 140 olmuştur milyonlarca kez daha birlikte. People worldwide use Spyware Doctor with AntiVirus to protect their PCs from spyware, adware and other online threats. Dünya çapında AntiVirus ile casus yazılım PC'lerini, adware ve diğer online tehditlerden korumak için Spyware Doctor kullanın.

  Spyware Doctor with AntiVirus has consistently been awarded Editors' Choice, by leading PC magazines and testing laboratories around the world, including United States, United Kingdom, Sweden, Germany and Australia. Spyware Doctor, Avustralya ve Almanya sürekli olarak ödüllendirildi Editors, 'Choice tarafından test ve dergilerin önde gelen PC laboratuvarları İsveç dünyada da dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere,.

  Spyware Doctor with AntiVirus continues to be awarded the highest honors by many of the world's leading PC publications such as PCMag.com, PC World, PC Pro, PC Plus, PC Authority, PC Utilities, PC Advisor, PC Choice, Microdatorn, Computer Bild and PC Answers Magazine. Spyware Doctor PCMag.com, PC World, PC Pro, PC Plus, PC Authority, PC Utilities, PC makul, PC Seçim, Microdatorn, Bilgisayar Bild gibi dünyanın önde gelen PC yayınları birçok kişi tarafından yüksek onur layık olmaya devam ediyor ve PC Yanıtlar Dergisi.

  Note: If you are choosing Anti-Spyware make sure you choose one that is proven and has genuine awards from one or more world leading research labs such a PC Magazine, PC World, CNET, PC Pro Magazine, PC Authority, PC Answers and other trusted labs. Not: Diğer varsa ve Cevaplar Authority, PC PC, sen Dergi Pro are Anti seçimi-PC CNET, Spyware emin olun seçtiğiniz bir ispat ve sahip gerçek ödüller bir veya daha fazla dünyanın önde gelen araştırma laboratuarları böyle bir PC Magazine, PC World güvenilir laboratuvarları. More importantly do not use ratings from unknown review websites, as often these are designed to mislead you into purchasing affiliated, inferior or rogue product. Daha da önemlisi, bu genellikle, web sitelerinden tanınmayan inceleme yapmak değil kullanma derecelendirme ürün kötü niyetli ya da inferior, bağlı alışverişleri tasarlanmış yanıltmak içine.
  Screenshot
  [+] Click to Enlarge [+] Büyütmek için Tıklayın
  Detects, removes and blocks spyware and viruses. Algılar, virüsleri temizler ve casus yazılım ve.

  Did you know that numerous programs tested against Spyware Doctor detected only a small fraction of spyware and completely removed an even smaller amount? tutar mı küçük bunu biliyorsun bile test edilen çok sayıda programın, bir doktor tespit sadece Spyware karşı küçük bir kısmı kaldırıldı, spyware ve tamamen? Also most of them were unable to effectively block spyware in real time from being installed on users PC in the first place. Ayrıca çoğu yerde gerçek vardı casus yazılım engelleme etkili yapamaz ilk olarak zaman bilgisayar kullanıcıları varlık yüklü.

  Spyware Doctor with AntiVirus has the most advanced update feature that continually improves its spyware and virus fighting capabilities on a daily basis. Spyware Doctor, esas mücadele yetenekleri üzerinde bir günlük olan virüs en ileri güncelleme özelliğine sürekli ve geliştirir spyware. As spyware gets more complex in order to avoid detection, Spyware Doctor with AntiVirus responds with new technology to stay one step ahead. hafiye gibi önlemek spyware gets daha sırayla karmaşık, Spyware Doctor öncesinde yeni yanıt ile adım bir teknoloji muaftır.
  Easiest to Use Free Spyware and AntiVirus Scan Kolay Tarama Ücretsiz Yazılım ve AntiVirus Kullanılır

  Spyware Doctor's advanced IntelliGuard ™️ technology only alerts users on a true spyware and virus detection. Spyware Doctor gelişmiş IntelliGuard ™️ teknolojisi sadece algılama virüs ve uyarıları kullanıcılar gerçek bir casus. This is significant because you should not be interrupted by cryptic questions every time you install software, add a site to your favorites or change your PC settings. Bu, kurun sensin zaman her soru şifreli tarafından önemli nedeni olarak kesintiye size gereken yazılım sık sitenize eklemek veya ayarlarını değiştirmek senin PC. Such messages can be confusing and may result in undesirable outcomes such as program errors, lost favorites or even spyware and viruses being allowed to install on the system. Bu mesajlar ve kafa karıştırıcı olabilir hataları program Mayıs sonucu gibi istenmeyen sonuçlar ve spyware kayıp sık hatta virüslerin sistemi kurulmasına varlık izin verdi. We've done the research so you don't have to! sizin için var o kadar araştırıyoruz yaptık!


  Spyware Doctor with AntiVirus Full Version Information Spyware Doctor Tam Sürüm Bilgileri ile

  Current Version: Mevcut Sürüm: 7.0.0.545 7.0.0.545
  File Size: Dosya Boyutu: 35,735 KB 35.735 KB
  Operating System: İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 (32bit, 64bit), Windows Vista SP1+ (32bit, 64bit), Windows XP SP2+ (32bit) Windows ®️ 98 users click here . Microsoft Windows 7 (32bit, 64bit), Windows Vista SP1 + (32bit, 64bit), Windows XP SP2 + (32bit) Windows ®️ 98 kullanıcıları için tıklayın .
  Release Date: Yayın Tarihi: October 15, 2009 15 Ekim 2009
  Protection Against: Karşı Koruma: Spyware, Adware, Trojans, Viruses, Worms, Keyloggers, Identity Theft, Hijackers, Tracking Threats, Rogue Anti-Spyware, Unwanted Software, Phishing, Popups and Potentially Malicious Websites. Spyware, Adware, Trojan, virüsler, solucanlar, Keyloggers, Kimlik Hırsızlığı, Korsanlık, İzleme Tehditleri, Sahte Anti-Spyware, İstenmeyen Yazılım, ve potansiyel zararlı web sitelerine Açılır Pencereler Phishing.
  Add-ons: Eklentiler: Free optional plug-ins are available for Spyware Doctor with AntiVirus including Behavior Guard Ücretsiz opsiyonel eklentiler dahil Spyware için kullanılabilir AntiVirus Doctor ile Behavior Guard
  Trial Limitations: Deneme Sınırlamalar: The trial offers time unlimited real-time protection (free spyware blocking), but does not remove threats detected during on-demand scans. Deneme), ancak zaman sınırsız gerçek zamanlı koruma (ücretsiz casus yazılım engelleme teklif tehditleri on-demand taramalar sırasında tespit kaldırmaz.

   Forum Saati Ptsi Ara. 17, 2018 9:10 pm