Rakı Balık Ayvalık Ortam Kalabalık biz Live-Board`da Toplanırız.


  HEY SEN BÖLÜMÜ KURALLARI ( Herkes Okumuş Sayılacaktır.. )

  Paylaş
  avatar
  Benchmark
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 30
  Kayıt tarihi : 17/05/10

  HEY SEN BÖLÜMÜ KURALLARI ( Herkes Okumuş Sayılacaktır.. )

  Mesaj tarafından Benchmark Bir Cuma Mayıs 21, 2010 5:01 pm

  1-) Live-Board genel kuralları bu bölüm içinde geçerlidir.

  2-) Hayat hikayenizi paylaşırken kısa ve öz olmamasına dikkat ediniz, selam vs. gibi yazılar için konu açmayınız. Kurallara uygun olmayan konuları görmek için "kilitli konuları" incelemeniz önerilir.


  3-)
  Bu bölüm forumun diğer bölümlerinde olduğu gibi paylaşım bölümüdür. Muhabbet bölümümüz bulunmakta, yazılan yorumlara cevap verebilir ama bunu MSN tarzı konuşmalara asla çeviremezsiniz.

  İkili veya üçlü ardı ardına yazışma, geyik, konuyla yakından uzaktan alakası olmayan mesajlaşma vb. uygulamalar bu bölümde yasaktır.

  4-)
  Bölüm sorumlusu olan yönetim arkadaşlarınız gerekli uyarı veya müdahaleyi yaparken lütfen yardımcı olunuz. Onlar kuralları uygulamak ve bölümün düzenli halde devam etmesini sağlamak için sizlere yardımcı olmaktadır.


  5-)
  Konu başlıklarınız "işte bu ben", "bende buradayım", "aşk adamıyım" gibi başlıklar olmamasına özen gösteriniz. Hikayelerini paylaşan herkes "Ben XXXXX" diye yapmaktadır, lütfen sizde bu düzenin devam etmesine yardımcı olunuz.


  6-)
  Paylaşılan Hayat hikayelerine veya resimlere dalga geçer gibi yorum yazmayınız. Daha iyisini yapabiliyorsanız o hikayesini paylaşan gibi kafa patlatarak kendi hikayenizi yazmakla başlayınız. Hikayesini paylaşanlara saygı göstermeniz rica olunur,aksi halde yönetim sizin gösterdiğiniz saygıyla size yanıt verecektir ( forumdan uzaklaştırma )


  7-)
  Bu bölüme konu açan veya mesaj atan herkes bu kuralları okumuş sayılacaktır.


  8-) Konu sahipleri, konularından kendi sorumludur. Konunun düzeni ve devam etmesi sizin elinizde..

  Saygılar..

   Similar topics

   -

   Forum Saati Ptsi Ara. 17, 2018 8:50 pm