Rakı Balık Ayvalık Ortam Kalabalık biz Live-Board`da Toplanırız.


  Avea Her yöne Sınırsız tarifesi

  Paylaş
  avatar
  Benchmark
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 30
  Kayıt tarihi : 17/05/10

  Avea Her yöne Sınırsız tarifesi

  Mesaj tarafından Benchmark Bir Perş. Mayıs 20, 2010 2:16 pm

  Numara Taşınabilirliği’nde son gülen olduğunu açıklayan Avea, ayda 55 TL’ye her yöne sınırsız konuşturan tarifesini sundu

  Rekabetçi fiyatları ile abonelerinin yüzünü güldürmeyi hedefleyen Avea, tarifelere eklediği yeni Her Yöne Sınırsız tarife ile 2009 yılında kaliteli iletişimi en avantajlı fiyatlarla sunma iddiasını sürdürüyor. Türkiye'de bir ilk olan HerYöne Sınırsız tarifesi ile konuşma sürelerinin sınırlarını ve operatör farkını ortadan kaldıran Avea, abonelerine ayda 55 TL'ye (KDV Dahil) istediği kişiyle dilediği kadar konuşma fırsatı sunuyor. Ancak bu meblağa Özel İletişim Vergisi dahil değil. Bunu da eklediğinizde ayda 66,65 TL'ye Her Yöne Sınırsız görüşebiliyorsunuz.

  Resimi Küçültmek için Buraya Tıklayınız

  Cep telefonunu kulağınıza yapıştıracak kampanya
  Düzenlenen basın toplantısında konuyla ilgili açıklama yapan Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak, "Türkiye'de bir ilk olan bu tarifeyle artık "Bu ay çok konuştum faturam çok gelecek", "Hangi operatörü aradım kaç lira ödeyeceğim?" gibi tüm tereddütler ortadan kalkmıştır. HerYöne Sınırsız tarifemizle sektöre rekabetten sonra tarife şeffalığını da getirmiş olduk. Tüm cep telefon kullanıcılarını Avea'ya bekliyoruz" dedi.

   Forum Saati Cuma Ocak 18, 2019 10:35 pm