Rakı Balık Ayvalık Ortam Kalabalık biz Live-Board`da Toplanırız.


  Windows 7 Professional

  Paylaş
  avatar
  RizeLee
  Co Admin
  Co Admin

  Mesaj Sayısı : 59
  Kayıt tarihi : 20/05/10

  Windows 7 Professional

  Mesaj tarafından RizeLee Bir Perş. Mayıs 20, 2010 12:14 pm

  Microsoft iş yerleri için artık Business tabirini kullanmayı bırakarak Professional etiketine geri döndü. Vista Home Premium'dan Vista Business'a geçen kullanıcılar iş yeri için gelişmiş ağ ve dosya yedekleme imkanına kavuşurlarken, Windows Media Center'dan oluyorlardı. Bu pek çok kullanıcı için iş yerinde bile Vista Home Premium'da kalmayı teşvik ediyordu. Neyse ki daha önce de dediğimiz gibi Windows 7'de özellikler sürümden sürüme eksilmiyor, artıyor.
  Home Premium'daki bütün özelliklerin üzerine Professional şu özellikleri sunuyor:
  Windows XP modu
  Otomatik yedekleme ağ üzerindeki paylaşımları da kapsıyor
  Domain ağ desteği

  Peki neden Windows 7 Professional'a geçilir? İş yerinde sık sık domain ve ağ değişiklikleri yapıyorsanız ve Windows XP uyumluluğu gerektiren yazılımlar kullanmanız gerekiyorsa fiyat farkına değer. Ağdaki paylaşımlarınızı yedeklemek için ek bir yazılıma para vermek istemiyorsanız.
  Bu XP uyumluluğu modunun pek çok iş yeri için çok önemli olduğunu belirtmek lazım. Değişen programların getireceği güçlü sistem ihtiyacının yanında, değiştirilmeden kullanılabilecek binlerce dolarlık işe özel ofis yazılımlarını kullanmaya devam etmek önemli bir fark yaratır. Uzun zamandır kullanılan eski sürüm muhasebe ve internet kafe

   Forum Saati Ptsi Ara. 17, 2018 8:50 pm