Rakı Balık Ayvalık Ortam Kalabalık biz Live-Board`da Toplanırız.


  Metin 2 karakter yaratma.

  Paylaş
  avatar
  RizeLee
  Co Admin
  Co Admin

  Mesaj Sayısı : 59
  Kayıt tarihi : 20/05/10

  Metin 2 karakter yaratma.

  Mesaj tarafından RizeLee Bir Perş. Mayıs 20, 2010 8:19 am

  Karakter Yaratın

  Şu anda birden fazla kanalda(CH) çalışan 1 dünya mevcut. Oynana her dünyada, yalnızca bu dünyada kontrol edebileceginiz ve oynayabileceginiz 3 adet karakter yaratabilirsiniz. Ancak, aynı anda sadece bir karakter ile oynayabilirsiniz.
  Oynanan dünyaların aksine, aynı dünya içerisindeki kanallar arasında karakteriniz ile geçiş yapabilirsiniz. Böylece degisik oyuncularla etkileşime girebilir, birlikte savaşabilir yada düşman olarak maceralara atılabilirsiniz.
  Diger kanallardaki oyuncularla ancak iletişim kurabilirsiniz (chat) ve belirlediginiz kanalda birlikte oynamak için toplantılar düzenleyebilirsiniz.
  Dünyalar arası iletişim ve geçiş mümkün degildir.
  Oynayacagınız dünyayı (Sunucu) seçtikten sonra 'Seç' tuşuna basın ve kullanıcı ID'niz ile şifrenizi girdikten sonra baglanın.

  Birkaç saniye sonra aşağıdaki seçimle kaşılaşacaksınız:
  Yeni bir karakter yaratmadan önce ilk olarak başlamak için 3 ülkeden birini seçmelisniz.Bunu yapmak için 'Oluştur' tuşuna basın.
  Karşınıza bu görüntü çıkacak:
  Bir imparatorluk seçin ve sonra 'Oluştur' tuşuna basın. Şimdi karakter seçme işlemine geldiniz:
  Farklı özelliklere sahip olan 4 adet karakterden birini seçebilirsiniz. Bu özellikler genel olarak karakterinizin dövüşürken izledigi hareketleri etkiler.
  Kırmızı ile işaretlenmiş alanlardan karakterinizi seçebilirsiniz. Begendiginiz karakter önünüzde iken sol taraftaki kutudan görünüşünün seçebilirsiniz (yeşil ile işaretli). Görünüş 1 yada Görünüş 2 'den birini seçebilirsiniz. şimdi karakterinize bir isim vermelisiniz. Tüm işlemler tamam olunca 'Oluştur' butonuna basarak 'karakterinizi uyandırın'. 'Başla' düğmesine basarak oyuna girebilirsiniz.

   Forum Saati Ptsi Ara. 17, 2018 8:50 pm